נרננה

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
אמיר אליהו
הרב המזמר אמיר אליהו תוקע בשופר לפני החופה, תקיעת השופר מסמנת התעוררות ,החתן והכלה מתרגשים יחד עם הקהל מאוד מצמרר,מאוד יפה... קרא עוד...
זמנים מודרנים
הצגה הומוריסטית על מפגשים של האדם הקטן, אל מול העולם הגדול. על המודרניזציה והקידמה, הגוברות בקצב בלתי ניתן לשליטה לע... קרא עוד...
התפוז
פעילות חוץ חינוכית ומגוונת מבית היוצר:בני דרום. הפעילות החוויתית כוללת יצירה אומנותית, לצד קטיף פעיל,למידה וכמובן שתיית מי... קרא עוד...
דף הבית ילדים מיוחד למוסדות

מיוחד למוסדות

מפגש עם הסופרת מנוחה פוקס

"הסיפור שמאחורי הסיפור"
הסיפור שלא סופר,מפגש חוויתי עם הסופרת מנוחה פוקס, עם מוצגים מתוך הדפוס והכריכייה. אורך המפגש כשעה.מיועד לקייטנות או בתי ספר בנים/בנות
קרא עוד...
 

ימי יריד

הקמת ימי יריד. עריכת ירידים לילדים ומשפחות לפי נושאים או לקראת החגים. דוכני תחרות מיוחדים,דוכני אתגר,מתנפחים ומתקנים, דוכני מזון,במה ותיקלוט-כולל הכל. ארגון מהתחלה עד הסוף-כולל שילוט וקישוט המקום וצוות הדרכה.

קרא עוד...
 

מסיבות סידור ובת מצווה-טובי (צייטלין) ברון

מסיבות סידור
כל מה שתצטרכי כדי לבצע מסיבת סידור חינוכית ומרגשת: טקסט, פלייבק, שירים ומחרוזות, נעזור לך להשיג תפאורן ותלבושות במחיר אטרקטיבי. מגוון רחב של נושאים למסיבה עם שימת דגש מיוחדת על הנקודות החשובות לביה"ס. בניית תוכנית אישית לכל מורה.
מתוך מגוון הנושאים:
"ניגונים של תפילה" "לכל התחלה – תפילה" "עונות בתפילה" "אל תפסיקו לבקש" ועוד ועוד..חדש מרגש ויחודי: "האמנתי כי אדבר"
קרא עוד...
 

מדרשת הארץ ומצוותיה

"מדרשת הארץ ומצוותיה" מגישה לפניכם מספר תוכניות לימודיות המותאמות הן לגנים והן לבתי הספר:
מים,מים בששון
נושא "המים בישראל" מעסיק רבות גורמים בארץ...סיור למאגרים ע"ג עגלה רתומה לטרקטור.הצגה "חוני המעגל" בליווי מצגת מולטימדיה מרתקת ומעניינת.
המים במוזיקה.יצירה.הכנת פיתות חמות-בזכות המים תצמח חיטה.למידה על מושגים הקשורים במים.
קרא עוד...
 

הפקות מוזיקליות-שיחי כהן

תו לתו מצטרפים קולות שניים נוספים ההרמוניה מושלמת שיחי כהן – הזמרת שמחה כהן תעשה עבורך את העבודה במקצועיות וביעילות רבה.שיחי כהן (בן-ישי לשעבר) בוגרת סמינר "מרכז בית יעקב" (החדש). זמרת ומפיקת ארועים לנשים ובנות, בעלת ידע עשיר במוזיקה ובריתמיקה, מוכשרת ואצילית ובעלת קול מדהים.
קרא עוד...
 

הפקת אירועים חברתיים וטיולים

פעילות חברתית ומבצעים:
הכנת מבצע פעילות חודשי או שנתי לביה"ס. מפרט פעילות מושקע כולל הכל בנושא שלכם. המנון פתיחת מבצע,מהלך מבצע כולל חומר מודפס ומזכרות. נסיון רב בתחום!!! טקסטים למסיבות גמר,מחזמרים ופלייבקים למקהלות. טקסטים להצגה,למסיבות סוף שנה ולערב הורים.{אפשרות להזמנה מיוחדת} מחזמרים למסיבת גמר,ליסודי ולתיכון.

קרא עוד...
 

מכרה הזה"ב

מלי פרידלנדר מגישה סרט חינוכי ואיכותי המומלץ בחום על ידי מורות ומפקחות בית יעקב וזוכה לתהודה רבה.בסרט מועברים מסרים חשובים הנוגעים לבטיחות בדרכים בדרך סיפורית חוויתית מרתקת.ניתן לקבל דיסק לצפייה עם תקציר הסרט וכן תוכניות נוספות מבית "מקצב הפקות"
קרא עוד...
 

בכל הלב-התפילה

מסיבת סידור-תוכנית שכולה חויה,מה בתוכנית? חלק א.שעשועון תפילה:מגוון משחקים מקוריים המחדדים את המסר: התפילה היא צורך של כל אדם,בכל גיל,בכל יום ובכל מצב- בכל תחומי החיים. ספריית ענק:ספרי ענק,מרהיבי עין המגרים את הילד והמבוגר לקרא עוד ועוד ספרים על התפילה וללמוד מהם.חלק ב. מופע ילדים:כל הילדים יופיעו לפני הוריהם בשלל אביזרים ופריטים וכמובן,מסרים ותכנים חשובים עם הרבה מוסיקה ושמחה.תאטרון בצלליות:חוויה אור קולית מרתקת.
קרא עוד...
 

תגובות אחרונות