נרננה

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
אמיר אליהו
הרב המזמר אמיר אליהו תוקע בשופר לפני החופה, תקיעת השופר מסמנת התעוררות ,החתן והכלה מתרגשים יחד עם הקהל מאוד מצמרר,מאוד יפה... קרא עוד...
זמנים מודרנים
הצגה הומוריסטית על מפגשים של האדם הקטן, אל מול העולם הגדול. על המודרניזציה והקידמה, הגוברות בקצב בלתי ניתן לשליטה לע... קרא עוד...
התפוז
פעילות חוץ חינוכית ומגוונת מבית היוצר:בני דרום. הפעילות החוויתית כוללת יצירה אומנותית, לצד קטיף פעיל,למידה וכמובן שתיית מי... קרא עוד...
דף הבית נשים סרטים נשים

סרטים נשים

אהבה רבה-טובי ברון

אהבה רבה

 המחזמר "אהבה רבה" שביימתי, כתבתי והפקתי עבור עזר מציון.במחזמר הופיעו 40 ילדות – נשים (כולן בעלות תסמונת דאון). חלק מן הבנות הסרטתי כשהן מגלות מנבכי ליבן ומסיפורן האישי. הצופות שומעות, רואות, רוקדות, שרות. והכל באהבה ועל אהבה...
קרא עוד...
 

טביעת אצבע-צילי שניידר

מופע אור קולי רב עוצמה,המעביר ספור חיים רב תכנים בדרמה סוחפת,צולם בארץ ובניו יורק, ברמה מקצועית מוקפדת שטרם הכרתם!מבוסס על סיפור חיים אמיתי!
קרא עוד...
 

אנה אלך

סיפור חיים אמיתי,מסעיר,עתיר תכנים...קונפליקט הישרדות,התמודדות מול הבלתי אפשרי.מבוים וערוך ברמה מקצועית מוקפדת.צילום בארץ ובאירופה.
קרא עוד...
 

מנוחה פוקס-אור קוליים לנערות


הזכרון האחרון
מופע אור קולי עוצמתי ומרגש על ויתור וקבלת האחר

אורך המופע כשעתיים
מיועד לכיתות הגבוהות
קרא עוד...
 

כמה עולה תקווה

סרט המבוסס על סיפור אמיתי, נוגע במאבקן שלניצולת שואה ובנותיה לחיות חיים של שגרה בצל טראומות וסודות נעולים. זהו מסע דרמטי ונשי לחיפוש זהות.שתי אמהות צעירות בורחות מבודפשט תחת הכיבוש הנאצי. החלטה גורלית אחת של שתיהן תשנה את חייהן לתמיד.

קרא עוד...
 

דפים ברוח

 דפים ברוח
דרמה יפהפיה, סוחפת מרגשת ואיכותית במיוחד של הבימאית ריקי יעקובוביץ’.
הסרט מגולל את סיפורן של ארבע נשים אמיצות. כל אחת בדרכה שלה בנקודה משמעותית בחייה מתמודדת עם בחירות מוסריות בעולם שכאילו ניטל ממנו צלם אנוש.

קרא עוד...
 

עוד יאיר השחר

הסיפור התרחש אחרי השואה.ילד בשם יעקב-ניצך שואה יוצר קשר עם חבר בשם אילן-בעעקבות תקרית ביניהם הם יוצאים יחד לחפש את אחותו של יעקב-חנה'לה שנעלמה בזמן השואה.יעקב מספר לאילן את כל הקורות אתו בעבר,על ביתו היהודי,על הפרידה מההורים,אשר בקשו ממנו הבטחה-שתמיד ישמור על אחותו וביחד ישצמרו יל יהדותם,בכך שיאמרו בכל יום יחדיו "שמע ישראל".
קרא עוד...
 

קר וחשוך באביב

אביבה,שהגיעה אליכן מהרי גונדר שבאתיופיה תצטרף אליכן למסע רווי מתח וניסים,שתחילתו בהרי גונדר וסופו על אדמת ירושלים. חוויה אור קולית שמעולם לא ראיתן!!!
קרא עוד...
 

נפוליאון של זהב

התכנית משדרת מסר עמוק ויחודי.המשלבת שירה בליווי תלבושות,תחרות,פרסים ואתגר והעיקר שעה של צפיה בסרט עלילתי,אמיתי ועוצמתי.
קרא עוד...
 

תגובות אחרונות