נרננה

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
אמיר אליהו
הרב המזמר אמיר אליהו תוקע בשופר לפני החופה, תקיעת השופר מסמנת התעוררות ,החתן והכלה מתרגשים יחד עם הקהל מאוד מצמרר,מאוד יפה... קרא עוד...
זמנים מודרנים
הצגה הומוריסטית על מפגשים של האדם הקטן, אל מול העולם הגדול. על המודרניזציה והקידמה, הגוברות בקצב בלתי ניתן לשליטה לע... קרא עוד...
התפוז
פעילות חוץ חינוכית ומגוונת מבית היוצר:בני דרום. הפעילות החוויתית כוללת יצירה אומנותית, לצד קטיף פעיל,למידה וכמובן שתיית מי... קרא עוד...
דף הבית נשים מרצות

מרצות

גרפולוגיה וניתוח ציורים

רבקה קליין
יועצת חינוכית וזוגית ומאבחנת גרפולוגית,אבחון ע"י ציורים בעלת נסיון רב.כמו כן מעבירה סדנאות, הרצאות ותוכניות בנושא גרפולוגיה וציורים.בד"כ ההרצאה/סדנא מלווה במצגת אור קולית.

קרא עוד...
 

שלא שינו לבושם

 שלא שינו... לבושם... מאז ועד היום . מסע מרתק בעקבות הלבוש של העם היהודי לגווניו, מאת שלומית חזן הרצאה מלווה במצגת תמונות מרתקות, במהלך ההרצאה ננסה ללמוד ולהבין מה עומד מאחורי הלבוש היהודי, מדוע הינו שונה ממקום למקום, ואילו שינויים עברו עליו במהלך השנים עד לימינו אנו.

קרא עוד...
 

עוזרים למירי-טובי ברון

עוזרים למירי
סיפור אותנטי שעבר עלי עם אסתי ,חניכה אמריקאית שזכיתי להדריך לפני כ-18 שנים.יצאנו ליום תפילה בצפונה של ארץ הקודש, היום היה חם וקשה והפך לעצוב. 3 מתוך הבנות שנסעו איתי במיניבוס הובהלו לביה"ח ואסתי היתה במצב של מוות קליני.
קרא עוד...
 

סעודת אמנים-טובי ברון

רק מילה אחת
מעט מתוך אלפי סיפורים שעברו עלי ב-14 שנים האחרונות מאז שהכרתי את רבי אברהם קסלר שליט"א,רבי אברהם קסלר שמע מהסטייפלר זצ"ל לפני 50 שנה את המילים: "ברכות מצילות ממוות"ומאז הוא אסף כבר עשרות אלפי זאטוטים וזיכה אותם בברכות ועניית אמן.
קרא עוד...
 

נפלאותיו שבכל עת

ההרצאה מראה כמה הקב"ה טוב אלינו,וכל יכול להיטיב אתנו.הדברים נאמרים על רקע "סיפור אישי" מרתק שהוא קרקע טובה להעברת מסרים ,מלווה בקטעי מוזיקה.
קרא עוד...
 

דניאל - מסע להצלת נוער בסיכון לנשירה

עירית בולקא ויונתן דנינו במופע משותף
ערב מרתק להגברת המודעות להצלת נוער בסיכון.

שני סיפורים אישיים העוסקים בנושא,שלצערנו,הפך לאקטואלי מאוד,נשירתם של ילדי טובים,בני ישיבות שעוזביםאת עולם התורה הישר לידיו האכזריות של הרחוב.עירית בולקא(מוסקשוביץ), לשעבר זמרת בלהקה "הנשמות הטהורות"
קרא עוד...
 

האמונה

סיפור אישי בנושא האמונה,מפי ניצולת הפיגוע בעמנואל.הסיפור הינו בשילוב מצגת.
קרא עוד...
 

תגובות אחרונות