נרננה

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
אמיר אליהו
הרב המזמר אמיר אליהו תוקע בשופר לפני החופה, תקיעת השופר מסמנת התעוררות ,החתן והכלה מתרגשים יחד עם הקהל מאוד מצמרר,מאוד יפה... קרא עוד...
זמנים מודרנים
הצגה הומוריסטית על מפגשים של האדם הקטן, אל מול העולם הגדול. על המודרניזציה והקידמה, הגוברות בקצב בלתי ניתן לשליטה לע... קרא עוד...
התפוז
פעילות חוץ חינוכית ומגוונת מבית היוצר:בני דרום. הפעילות החוויתית כוללת יצירה אומנותית, לצד קטיף פעיל,למידה וכמובן שתיית מי... קרא עוד...
דף הבית ילדים סדנאות לילדים

סדנאות לילדים

בת שבע ס.-סדנאות

מגוון רב של סדנאות בתחום העיצוב. הסדנאות נמסרות באוירה חוויתית וערכית עם שימת דגש על מקצועיות ועדכניות. קיימים הרכבים שונים של סדנאות לבחירה: סדנא חד פעמית חוויתית, סדנא מתמשכת במספר מפגשים, סדנאות הדגמה, סדנאות הפעלה ויצירה.
קרא עוד...
 

אובייקטיב הפקות

סדנאות לילדות ונערות: תכשיטנות, אפייה ובישול, עיצוב פירות וירקות ועיצוב אלבומים.
קרא עוד...
 

עיצוב בבצק סוכר

סדנאות טעימה מתוקה. בסדנא: ציפוי עוגה,לימוד מקצועי וסדנאות פרחים. כמו כן סדנאות לעיצוב ירקות: תוכנית מפתיעה ומקורית. על רקע ואוירה של פריחה תוכלי להפנים מסרים וליצור אוירה נעימה ורגועה בקבוצה.
קרא עוד...
 

מירהלה כהן-סדנאות

סדנאות אומנות ותכשיטנות:
תיק קיצי בהפעלה חוויתית על חוף הים-תוצאות מדהימות."למה כובע?": סדנאת עיצוב כובע לטיולים-אפשרות לעבודה בשטח פתוח תכשיטנות מחרוזי סברובסקי
קרא עוד...
 

פלסטלינה

מה קורה כשמוותרים על חלומות ילדים, ואיך הפלסטלינה הכל כך פשוטה הופכת לכלי רב עוצמה בהעברת מסרים חינוכיים,בליווי מצגת והתנסות בחומר.
קרא עוד...
 

נוגעים בשמיים

הפעלה אתגרית ויצירתית של בניית עפיפונים,בליווי מצגת על תהליך בניית העפיפון ויציאה מרתקת לשטח פתוח.
קרא עוד...
 

גרפולוגיה וניתוח ציורי קיר

סדנאת גרפולוגיה וניתוח ציורי ילדים.הסדנה מועברת ע"י שרה פלדמן,הראשונה בתחום במגזר החרדי.
קרא עוד...
 

אסתי אומניות

סדנת אומנות לכל גיל, הפעלה לחניכות ומדריכות בהקמת קישוטי קיר לתערוכות עיטור כלי זכוכית, תיקים מעוטרים מבד בצביעה אישית בשילוב חריזה, מעמד לעטים, מעמד למסמכים, סט חבקים למפיות, תכשיטנות.
קרא עוד...
 

DR עיצובים והפעלות

לפניך רעיונות לתוכניות חינוכיות ויצירתיות תוך שימוש בחומרים שונים- המותאמות לכל הרמות והגילאים. רעיונות מיוחדים להפעלת סדנאות המותאמות לחגים. הפעלות קיץ במחנות של סמינרים הפעלה מיוחדת ליום שלם בקיטנה! סדנאות בת מצוה ובנות לאורך כל השנה.
קרא עוד...
 

הללוהו בתוף

סדנא מרגשת בנושא הגאולה,הרצאה על ביאת משיח. עיטור תופי מרים בחומרים מיוחדים ומגוונים לקראת ביאת משיח. סדנאות תיפוף,למידת מקצבים.
קרא עוד...
 
מציג כעת דף מס' 1 מתוך 2

תגובות אחרונות