נרננה

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
אמיר אליהו
הרב המזמר אמיר אליהו תוקע בשופר לפני החופה, תקיעת השופר מסמנת התעוררות ,החתן והכלה מתרגשים יחד עם הקהל מאוד מצמרר,מאוד יפה... קרא עוד...
זמנים מודרנים
הצגה הומוריסטית על מפגשים של האדם הקטן, אל מול העולם הגדול. על המודרניזציה והקידמה, הגוברות בקצב בלתי ניתן לשליטה לע... קרא עוד...
התפוז
פעילות חוץ חינוכית ומגוונת מבית היוצר:בני דרום. הפעילות החוויתית כוללת יצירה אומנותית, לצד קטיף פעיל,למידה וכמובן שתיית מי... קרא עוד...
דף הבית תנאי שימוש

תנאי שימוש

תכנים
התכנים המפורסמים באתרינו עוברים בדיקות קפדניות בנוגע לאמיתותן ועמידתן בסטנדרטים מחמירים של צניעות ואיכות. אנו משתדלים לעדכן את הפירסומים על מנת שתוכלו להינות מפרטים מדויקים ולהגיע לנותן השירות הרצוי.

גבול אחריות
יחד עם זאת, מערכת נרננה.נט מסירה מעליה כל אחריות באם הפרטים שהוגשו ע"י המפרסם אינם מדויקים, באם מופע שהתפרסם לא מתקיים, באם המופע או השירות המתפרסם שונה בתכלית מכפי שהצטייר באתר. כמו כן אין שום אחריות למערכת נרננה.נט לטיב המופע, למופע שמתבטל, לאומן לא מתאים, או לאומן ששינה את המופע מאז פרסומו. כמו כן אין באחריותנו  תכנים, אופי המופע או נותן השירות.

הזמנת מופע או יצירת קשר
על אף נסיונותינו לשמור על אופי מוקפד,האחריות על בדיקה סופית של מופע/נותן שירות חלה על המזמין בלבד. ולא ניתן יהיה לבוא באי אילו טענות למערכת נרננה.נט. מבחינתנו השירות שלנו הוא בהבאת המידע לציבור ופרטי ההתקשרות עם האומן, מעבר לזה, כל התפתחות עסקית או אישית בין הגולש והמפרסם אינה בתחומי האחריות של מערכת נרננה.נט.

הפרסום
אנו משתדלים לפרסם את האמנים/נותני השירות כפי שהמפרסם ביקש, באם חלה טעות מסוימת או חוסר דיוק בפירסום נשמח לעדכן ולשפר, אך האחריות לכך מוטלת על המפרסם בלבד, ובאחריותו לבדוק ולעדכן את המערכת באם הוא רוצה לבצע שינויים/תיקונים וכו'. אך במידה ויתקבלו הערות או תגובות על מפרסם מסויים שהתוכן המפורסם אינו משקף את המציאות, מערכת נרננה.נט תשהה את הפרסום עד לבירור העניינים וטיפול בתקלה.

זכויות יוצרים
כל הזכויות לגבי האתר נרננה.נט שייכות לנרננה.נט בלבד אין להעתיק, להעביר, לשכפל או להשתמש בתכנים הכתובים או הויזואליים לשום מטרה ללא בקשת אישור לכך מבעלי האתר ועבירה על גדרות אלו תהיה בגדר גזל הן מבעלי האתר והן מהמפרסמים.

זכויות יוצרים - צד ג'
המדיה שהתקבלה מהמפרסם ודאי כפופה לזכויות יוצרים של היוצר המקורי שלה. נרננה אינה עוברת בזה על זכויותיהם השמורות להם ולכן לא תוכל לעשות שימוש נוסף במדיה מוגנת מעבר למה שהמפרסם התיר לה והמפרסם נושא באחריות זכויות הפרסום של המדיה המוגנת.

זכויות יוצרים - צד ד'
ייתכן שבהכנת הפרסום המעצב עשה שימוש בתמונות או פונטים שאינם מוקנים לו לשימוש ובכך עבר על זכויות יוצרים של אדם אחר/חברה אחרת, במקרה כזה המפרסם יהיה אחראי והוא יוכל לדרוש מאותו מעצב שביצע לו את הפרסום תיקון/פיצוי על הפרה זו שכן אין באפשרות נרננה.נט לבדוק את תקינות הזכויות של כל פרטי המדיה המתקבלים.

לשון הרע - דיבה
במידה וימצא טעם לפגם באחד הפרסומים שלנו או של הגולשים נרננה.נט תסיר פרסום זה באופן מיידי עד לתיקון הטעות. אנו מתנגדים ומצטערים על כל עבירת שמירת הלשון ע"פ ההנחיות שלימדנו ה"חפץ חיים" וע"פ כל כללי המוסר והתקינות.

מסירת פרטי התקשרות
נרננה.נט המפרסמת את פרטי ההתקשרות של האמנים אינה אחראית בשום צורה לתולדות שיצאו מעניין פרסום הפרטים וזה כולל, הטרדות מייל, הטרדות טלפוניות, או כל תקלה אחרת בתחום זה, אנו מפרסמים אך ורק פרטים שנתבקשנו ובמידה ונדרש נסיר פרסום הפרטים להתקשרות.
נרננה.נט דאגה לכסות פרטי התקשרות בעזרת מנגנון מיוחד המאפשר לגולשים בלבד לראות את מספרי הטלפון של המפרסמים, רובוטים או תוכנות המיועדים לגניבת מידע או הפצתו ימצאו שנרננה.נט נלחמת בתופעת השימושים לרעה בפרט ההתקשרות.

עדכון התנאים
נרננה.נט תעדכן מסמך תנאי שימוש זה מפעם לפעם ע"פ הצרכים ושירותים נוספים שיתווספו לאתר, שינוי בתנאי השימוש יובא לידיעת הציבור באמצעות הניוזלטר החודשי.
 

תגובות אחרונות